Doktorlar

Dr. Güler Gamze Özcan

Dr. Güler Gamze Özcan

Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi

Gamze ÖZCAN 1985 yılında Giresun’da doğdu. 2009 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden başarı ile mezun olmuş ve Tıp Doktoru ünvanını almıştır.

Dr. Gamze Özcan tıpta uzmanlık eğitimini 2009-2015 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. Gamze ÖZCAN 2011 yılında İsviçre Zürih Üniversitesi’nde mikrocerrahi kursuna, Gamze ÖZCAN INTERPLAST derneği ile 2013 yılında Özbekistan Buhara’da yarık dudak damak ve yanık rekonstrüksiyon ameliyatlarına gönüllü olarak katılmıştır.

Gamze ÖZCAN Haziran 2015’te Rochester Üniversitesi Çocuk Plastik Cerrahi Kliniği’nde gözlemci olarak bulundu. İhtisas ve erken uzmanlık döneminde birçok mikrocerrahi, rekonstrüktif ve estetik cerrahi operasyonları gerçekleştirdi. Daha sonra Dr. Özcan Plastik olarak çalıştı, Esteworld Hastanesi’nde Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah ve dünyanın her yerinden yüzlerce hastaya estetik operasyonları başarıyla gerçekleştirdi. 2021 yılından beri kendi özel kliniğinde hizmet vermekte olup, muayenehanesi TC Sağlık Bakanlığı tarafından resmi olarak sağlık turizmi yetki belgesine sahip olarak tescillenmiştir.

Gamze ÖZCAN’ın ilgi alanları arasında burun estetiği, vücut şekillendirme, liposuction, karın germe, meme estetiği yer almaktadır.

Dr. Gamze ÖZCAN kongre ve sempozyumlarla daha çok yüz gençleştirme, vücut şekillendirme ve güzelleştirme uygulamaları konusunda eğitimler almıştır.

Dr. Gamze Özcan, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği üyesidir.

EĞİTİM VE KİMLİK BİLGİLERİ

Tıp Fakültesi Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi 2003-2009

Kocaeli Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı İhtisas 2009-2015′

İş deneyimi

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah (Kendi Kliniği)

Dr Gamze Özcan Özel Klinik (2022 – Şimdi) Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah

(Özel klinik)

Esteworld Altunizade Plastik Cerrahi Merkezi 2019-2022 Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah

Sultan Abdülhamit Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2017-2019

Kocaeli Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 2015-2017